Darpet,

Tawa Flooring

for sponsoring this tournament.

Janusz Franeczek trzeci w PACBA Open 2023

2 i 3 grudnia w sali Experior Table Tennis Club został rozegrany turniej tenisa stołowego PACBA Open 2023.
W sobotę o godzinie do rywalizacji przystąpili zawodnicy w kategorii U-1000. Na starcie w tej kategorii stanęło 29 zawodników.
Pierwsze miejsce zdobył Luka Franceschini. Na drugim miejscu uplasował się Sheikh Osmani. Tuż za nim znalazł się Taras Zbryskyy.
O godz. 4 po południu nastapiło oficjalne otwarcie turnieju przez prezesa PACBA pana Piotra Wyszkowskiego.
Po ceremonii otwarcia rozpoczyły sie rozgrywki w dwóch kategoriach: U-1400 oraz amatorskiej, złożonej z przedstawicieli organizacji PACBA.
Kategorię U-1400 wygrał Lev Petryshyn. W finałowym pojedynku pokonał on Aaarav Rajputa. W meczu o trzecie miejsce Vikrant Azad zwyciężył Hamida Husseina.
Rywalizację amatorską zdominował Sławek Miodowski, wyprzedzając Andrzeja Cichowskiego, Andrzeja Róg oraz Marcina Korzyckiego..

* Amatorzy PACBA , od lewej – Andrzej Róg, Sławeks Miodowski, Andrzej Cichowski, prezydent PACBA Piotr Wyszkowski**
Następnego dnia, w niedzielę 3 grudnia mogliśmy powitać zawodników w trzech kategoriach: U-1800, U-2100 I OPEN.

2. Amina Batkhuyag

3. Janusz FraneczekOpen kategoria od lewej Janusz Franeczek, Kenny Jiang, Amina Batkhuyaag

Wszystkim zawodnikom gratuluję osiągniętych wyników. Łącznie przez te dwa dni w turnieju PACBA Open 2023 rywalizowało 102 zawodników.

prezydent PACBA Piotr Wyszkowski i organizator Wojciech Wolski

Dziękuję naszym sponsorom za pomoc w organizacji tego turnieju. Szczególne podziękowanie składam organizacji PACBA, która od lat wspiera tenis stołowy w Chicago. Duże słowa podziękowania kieruję do pozostałych sponsorów należących do PACBA: firmy PolDoor Corp., RCR Concrete, W4S Construction, Best Choice Construction Inc., PW Masonry Inc., ABG Construction, Great Home Construction, KDS Construction, Smart Roofing, Elnet Electrical Contractors, Darpet i Tawa Flooring.